رادیو بادیو قسمت ۰۱۸

  در دومین هفته شهریور با هجدهمین برنامه رادیو بادیو با شما هستیم. در این هفته، با تیمی کامل تر از همیشه حاضر شدیم و سعی کردیم مثل همیشه بهترین و داغ ترین اخبار هفته رو براتون بازگو کنیم. البته این هفته برنامه مون هم کمی بلندتر از برنامه های همیشگی مون شد که دلیلش اخبار و اتفاقات زیاد دنیای فناوری در هفته گذشته بود.

  رادیو بادیو قسمت ۰۱8

  در این برنامه می شنوید:

  این هفته براتون از قدرت تازه کشف شده سگ ها در درک زبان آدمیزاد میگیم؛ خبرهای جالب و بعضا نگران کننده ای از حوزه ایمنی و تروریسم سایبری داریم؛ از بالا و پایین های این روزهای سامسونگ و اپل میگیم و دست پری هم داریم از رویدادهای IFA. یکی دوتا سوال هم داریم که خوشحال میشیم در پاسخ دادن به اونها به ما کمک کنید. راستی، می دونستید هوش مصنوعی گوگل این روزها مشغول کاشت خیار در گلخونه های کره جنوبی شده؟!

  دوستان عزیز همراه رادیو بادیو قسمت ۱۷ ام:

  1. مسعود زمانی
  2. عیسی وجدانی
  3. محمودرضا فرهادی
  4. سعید دباغ
  5. رضا اسکندری
  6. مهیار سوری
  7. امین خلیقی سیکارودی

  گروه تلگرام http://telegram.me/barsamnews رو فراموش نکنید و هشتگ های #رادیوبادیو و #radiobudio رو هم حتما دنبال کنید. خبر خوب هم این که این هفته، روز سه شنبه می تونید اولین ویژه برنامه برسام با موضوع حمل و نقل هوشمند رو همین جا بشنوید. با رادیو بادیو همراه باشید.

  آرشیو کامل رادیو بادیو را می توانید از این لینک بیابید

  بیشتر بدانید:   رادیو بادیو قسمت ۰۱۷

  2 دیدگاه ها

  1. سلام
   ۱۸ اپیزود را گوش دادم و از زحماتتان سپاسگزارم اما این صدای خنده های شما باهم اصلا مناسب نیست و بسیار گوش را آزار میدهد.
   لطفا یک بار خودتان بشنوید رادیو را و ببینید که این خنده های باهمتان چقدر بلند و آزار دهنده است برای کسی که دارد با دقت خبرها را گوش میدهد.
   بنظرم بسیاری از مخاطبان را این چنین اصوات بلندی فراری میدهد.

   • سلام. اولا ممنون که به رادیو گوش میدین. و باز هم ممنونم به خاطر اینکه لطف می کنید و انتقاد بجای خودتون رو با ما هم در میان می گذارید. موردی که فرمودید صحیح است و سعی ما این هست که هر روز با کمک نظرات شما کیفیت رادیو رو هم بهتر کنیم. با این حال شما هم حتما به ما حق میدین که بخشی از این اتفاقات به خاطر نوع تولید برنامه است. حتما باز هم به ما گوش بدین و نظرتون رو بگید 🙂

  نظر خود را بنویسید

  لطفا نظر خود را بنویسید
  لطفا نام خود را وارد کنید

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.