رادیو بادیو قسمت ۰۱۹

  یک روز شنبه دیگر و یک رادیو بادیوی دیگه. با نوزدهمین برنامه رادیو بادیو با شما هستیم با برگزیده ای از اخبار فناوری اطلاعات در هفته ای که گذشت. ممنونیم از شما و بازخوردهای خوبتون. بازخوردهای شما، ما رو در بهتر کردن رادیو بادیو یاری می کنند. مخصوصا بازخوردهای شما درباره ویژه برنامه مون که عزم ما رو در تولید این جور برنامه ها بیشتر جزم کرد. این هفته هم ما رو بشنوید، به اشتراک بگذارید و به ما نظر بدید.

  رادیو بادیو قسمت 019

  در این برنامه می شنوید:

  اخبار این هفته بیش از هر چیز تحت تاثیر رونمایی جدید اپل قرار داشت. آیفون ۷ و ۷ پلاس رونمایی شد و در نوع خودش سر و صدای زیادی هم به پا کرد. این هفته براتون از خرید و فروش های بزرگ حوزه ی آی تی هم خبرهایی داریم و البته داستان جالبی که برای فامیل آقای مک آفی پیش اومده. مثل همیشه خبرهایی هم از درگیری شرکت های آی تی با دولت هاشون داریم که حاضر به رعایت حریم های شخصی کاربراشون نیستند.

  همراهان این قسمت رادیو بادیو:

  1. محمودرضا فرهادی
  2. سعید دباغ
  3. رضا اسکندری

  گروه تلگرام http://telegram.me/barsamnews رو فراموش نکنید. هشتگ های #رادیوبادیو و #radiobudio رو هم حتما دنبال کنید. موضوعاتی که دوست دارید در موردش عمیق تر بدونید رو با همین هشتگ بگید. اینجوری می بتونیم ویژه برنامه هایی بهتر و پربارتر براتون تدارک ببینیم. با برسام باشید.

  آرشیو کامل رادیو بادیو را می توانید از این لینک بیابید

  بیشتر بدانید:   رادیو بادیو قسمت ۰۱۲

  نظر خود را بنویسید

  لطفا نظر خود را بنویسید
  لطفا نام خود را وارد کنید