رادیو بادیو قسمت ۰۲۱

  با اولین برنامه پاییزی رادیو بادیو در خدمت شما هستیم. در یک روز خلوت رادیویی، سعی کردیم مثل هر هفته پر انرژی همراهتون باشیم. شاید در اول مسیر برای خودمون هم باور کردنی نبود، اما بیست و یک هفته است که با شماییم. بدون همراهی و نظرات شما چنین کاری امکان پذیر نمی بود. از بیست و یک هفته همراهی شما سپاسگزاریم. لطفا هم چنان با ما باشید. رادیو بادیو رو به دوستانتون هم پیشنهاد بدید.

  رادیو بادیو قسمت ۰۲1

  در این برنامه می شنوید:

  در این برنامه می شنوید که ماشین های معروف تسلا چطور هک شدند. از ادامه داستان نوت های انفجاری سامسونگ خواهید شنید که به پایان خودش نزدیک می شه. از تازه های ترابردپذیری و اخبار اپراتورهای داخلی می شنوید. و البته از قیمت های عجیب و غریب آیفون های جدید در بازار ایران. از گوگلی های جدید خبر دارید؟ آخرین خبرهای گوگل رو هم همینجا، در رادیو بادیوی بیست و یکم بشنوید.

  همراهان این قسمت رادیو بادیو:

  1. محمودرضا فرهادی
  2. سعید دباغ
  3. امین خلیقی سیکارودی

  گروه تلگرام http://telegram.me/barsamnews رو فراموش نکنید. هشتگ های #رادیوبادیو و #radiobudio رو هم حتما دنبال کنید. موضوعاتی که دوست دارید در موردش عمیق تر بدونید رو با همین هشتگ بگید. اینجوری می بتونیم ویژه برنامه هایی بهتر و پربارتر براتون تدارک ببینیم. با برسام باشید.

  آرشیو کامل رادیو بادیو را می توانید از این لینک بیابید

  بیشتر بدانید:   رادیو بادیو قسمت ۰۳۹

  نظر خود را بنویسید

  لطفا نظر خود را بنویسید
  لطفا نام خود را وارد کنید