رادیو بادیو قسمت ۰۲۸

  رادیو بادیو قسمت ۰۲۸
  رادیو بادیو قسمت ۰۲۸

  رادیو بادیو قسمت ۰۲۸ مقدار زیادی متاثر از اتفاق بزرگ روز دنیا بود. در نگاه اول نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مرتبط با آی تی و تکنولوژی نیست.

  در رادیو بادیو قسمت ۰۲۸ نگاه موشکافانه ای از تاثیر نتایج انتخابات آمریکا بر تکتولوژی، نوآوری، صنایع پیشرفته و … داشتیم. اینکه اعتقادات و سیاست های گروه جدید در آمریکا در این حوزه چیست و در آینده احتمالا شاهد چه تحولاتی خواهیم بود.

  در رادیو بادیو قسمت ۰۲۸ می شنوید از ورود شرکت Google و مرورگر کروم به دنیای VR با تکنولوژی Web VR . خرید جدید و شاید عجیب ایلان ماسک در کشور آلمان. از تاثیر نتایج انتخابات آمریکا و سیاست های آقای ترامپ بر اقتصاد پیشرو و پیشرفته تکنولوژی های نوین و بخصوص شرکت Apple. از اخبار خرید Time Warner توسط AT&T به عنوان یکی از بزرگترین خرید های چند سال اخیر دنیا. راستی اسنپ هم دو ساله شد!

  همراهان این هفته رادیو بادیو قسمت ۰۲۸

  • سعید دباغ
  • محمودرضا فرهادی

  گروه تلگرام http://telegram.me/barsamnews رو فراموش نکنید. هشتگ‌های #رادیوبادیو و #radiobudio رو هم حتما دنبال کنید. موضوعاتی که دوست دارید در موردشون بیشتر بدونید رو به ما بگید. اینجوری می‌تونیم ویژه‌برنامه‌های بهتری براتون تدارک ببینیم. با برسام باشید.

  آرشیو کامل رادیو بادیو را می توانید از این لینک بیابید

  بیشتر بدانید:   رادیو بادیو قسمت ۰۲۲

  نظر خود را بنویسید

  لطفا نظر خود را بنویسید
  لطفا نام خود را وارد کنید

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.