رادیو بادیو قسمت ۰۲۳

  رادیو بادیو قسمت ۰۲۳ رو در یک صبح جمعه نسبتا دلپذیر پاییزی در کنار دوستانمون بودیم و مثل همیشه به مرور اتفاقات جالبی پرداختیم.

  رادیو بادیو قسمت 023

  در کنار هم بودن و به بحث و تبادل نظر پرداختن برای ما برسامی ها تبدیل به عادتی خوشایند شده که دوست داریم این هیجان و انرژی را با شما هم به اشتراک بگذاریم. همه ما امیدوار هستیم شما هم با شنیدن این قسمت از رادیو بادیو در منزل، محل کار و یا در حین رانندگی از با ما بودن لذت ببرید و همراه همیشگی ما باشید.

  در این قسمت از  Microsoft Surface و خبرهای جدیدش می شنویم. از رونمایی گوشی های جدید Google به نام Google Pixel با هم صحبت می کنیم. از نسل بومرنگی و اتفاقاتی که در نسل جدید فرهنگی آمریکا داره رخ میده، صحبت می کنیم. از مایکروسافت و سوپرکامپیوتر هوش مصنوعی اش خبر میدیم. از تخفیفی که در دنیای معاملات شرکت های بزرگ آی تی مطرح شده، اسم می بریم. چشم انداز صنعت موسیقی آنلاین در چند سال آینده رو بررسی می کنیم. یه سری خبرهای جدید از خودروهای هوشمند داریم. از Note 7 دود زا صحبت می کنیم و دعوا و جدال SpaceX و Boeing برای رسیدن به مریخ و تغییرات جدی در نسخه جدید تلگرام با هم صحبت خواهیم کرد.

  همراهان رادیو بادیو قسمت ۰۲۳:

  • امین خلیقی
  • محمودرضا فرهادی
  • سعید دباغ
  • مهیار سوری
  • مسعود زمانی

  گروه تلگرام http://telegram.me/barsamnews رو فراموش نکنید. هشتگ‌های #رادیوبادیو و #radiobudio رو هم حتما دنبال کنید. موضوعاتی که دوست دارید در موردشون بیشتر بدونید رو به ما بگید. اینجوری می‌تونیم ویژه‌برنامه‌های بهتری براتون تدارک ببینیم. با برسام باشید.

  بیشتر بدانید:   رادیو بادیو قسمت ۰۲۰

  آرشیو کامل رادیو بادیو را می توانید از این لینک بیابید

   

  نظر خود را بنویسید

  لطفا نظر خود را بنویسید
  لطفا نام خود را وارد کنید