رادیو بادیو قسمت ۰۲۴

  رادیو بادیو قسمت ۰۲۴ ام هم آماده شد. اتفاقات و خبرهای آی تی این هفته به نظر جالب و خاص بود و از فضای رونمایی ها خارج شده بود.

  شرکت های آی تی فرصت مناسبی برای راه اندازی و تفکر در مورد سرویس های جدید که در آینده نوآوری هایی بر اساس آنها خواهیم دید، داشتند. تحقیقات بر روی جنبه های ناشناخته بر انسان و فضا و نجوم بیشتر شده و حتما رد آینده ای نزدیک اتفاقت مهمتری رخ خواهد داد.

  رادیو بادیو قسمت 024

  این هفته می شنویم از استاندارهای طول عمر واقعی انسان و آینده هوش مصنوعی. از اینکه در مورد محاسبه تعداد کهکشان ها تابحال دچار اشتباه فاحشی بودیم! از محصولات جدید شرکت HP و تغییر اساسی که به زودی در جستجوی گوگل رخ خواهد داد. از پشیمان شدن شرکت Microsoft از تولید دستبد هوشمند و اقدام به خرید FitBit. راستی پهبادی پیدا شده که داعش از آن استفاده می کنه! و اینکه بالاخره Samsung تسلیم شد و دیگه Note 7 تولید نخواهد شد.

  همراهان ما در رادیو بادیو قسمت ۰۲۴

  • مسعود زمانی
  • امین خلیقی سیکارودی
  • محمودرضا فرهادی

  گروه تلگرام http://telegram.me/barsamnews رو فراموش نکنید. هشتگ‌های #رادیوبادیو و #radiobudio رو هم حتما دنبال کنید. موضوعاتی که دوست دارید در موردشون بیشتر بدونید رو به ما بگید. اینجوری می‌تونیم ویژه‌برنامه‌های بهتری براتون تدارک ببینیم. با برسام باشید.

  آرشیو کامل رادیو بادیو را می توانید از این لینک بیابید

  بیشتر بدانید:   رادیو بادیو - ویژه برنامه حمل و نقل هوشمند

  نظر خود را بنویسید

  لطفا نظر خود را بنویسید
  لطفا نام خود را وارد کنید

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.