رادیو بادیو قسمت ۰۱۲

  این دوازدهمین هفته است که با رادیو بادیو در خدمتتون هستیم. این هفته هم مثل همیشه سعی خودمون رو کردیم تا بهترین و داغ ترین خبرها رو از دنیای فناوری برای شما انتخاب کنیم و در اختیارتون بگذاریم. البته خبرها خیلی بیشتر از این ها هستند و ما هم که اگر به خودمون باشه دوست داریم ساعت ها برای شما صحبت کنیم! اما عجالتا این هفته هم ۲۵ دقیقه همراه شما خواهیم بود با بهترین و ناب ترین خبرهای هفته ای که گذشت.

  divar2

  هرچند ما تمام سعی خودمون رو می کنیم تا جذاب ترین خبرها رو برای شما انتخاب کنیم، اما هیچ چیزی بهتر از این نیست که خودتون به ما بگید چه چیزهایی رو بیشتر دوست دارید بشنوید. پس ما رو از نظرات و پیشنهادهای خوبتون محروم نکنید.

  هنوز شاید کسانی بین دوست ها و آشناهای ما باشند که اخبار و برنامه های رادیو بادیو به دردشون می خوره، ولی هنوز با این رادیو آشنا نشدند. اگر چنین کسانی هستند، فراموش نکنید چیزهای خوب با به اشتراک گذاشتن بهتر هم می شوند. پس رادیو بادیو را با دوستانتان هم به اشتراک بگذارید.

  گروه تلگرام http://telegram.me/barsamnews رو فراموش نکنید و هشتگ های #رادیوبادیو و #radiobudio رو هم حتما دنبال کنید.

  در قسمت دوازدهم رادیو بادیو:

  براتون از اوضاع و احوال استارت آپ های هندوستان می گیم تا اخبار جالب و عجیبی از متروی نیویورک؛ از رایانش کوانتومی و اولین خروجی هایی که از اون گرفتن تا تازه ترین آمارهای مالی شرکت مایکروسافت و داغ لومیا؛ از برنامه ی جامع ایلان ماسک و شرکت تسلا براتون خبرهایی داریم؛ بهتون می گیم که چرا می خوابیم و از گروه های حقوق مدنی می گیم که برعکس، همیشه بیدارند؛ حالا چه مساله تبعیض نژادی در میون باشه و چه سرک کشیدن دولت ها در حریم شخصی ما.

  بیشتر بدانید:   رادیو بادیو قسمت ۰۱۹

  رادیو بادیویی های این هفته:

  • سعید دباغ
  • مسعود زمانی
  • محمودرضا فرهادی
  • مهیار سوری
  • امین خلیقی سیکارودی
  • رضا اسکندری

   

  نظر خود را بنویسید

  لطفا نظر خود را بنویسید
  لطفا نام خود را وارد کنید

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.