کتاب ناشران خارجی بازی های رایانه‌ای عرضه می شود

کتاب ناشران خارجی بازی های رایانه ای از تولیدات بنیاد ملی بازی های رایانه ای است که در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه می شود.

کتاب “مدیریت رایانه و بازی های رایانه ای در خانواده” منتشر شد

مجموعه کتاب‎ های "سبک زندگی در عصر رسانه" در چهار عنوان "مدیریت تلویزیون و ماهواره در خانواده"، "مدیریت اینترنت و شبکه‌های اجتماعی در خانواده"، "مدیریت موبایل در خانواده" و "مدیریت رایانه و بازی‌های رایانه‌ای در خانواده" منتشر شد.

دومین شماره از ماهنامه تخصصی دانشجویار منتشر شد

ماهنامه تخصصی کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشجویار، شماره اسفندماه ۹۳ در پایانی‌ترین روزهای سال انتشار یافت. به گفته تیم تحریریه این ماهنامه، علت انتشار ماهنامه در این زمان به دلیل برگزاری جشنواره عیدانه ماهنامه ...

شماره چهارم ماهنامه سلام دنیا منتشر شد

شماره چهارم ماهنامه سلام دنیا منتشر شد. ماهنامه سلام‌دنیا نشریه‌ای برای نرم‌افزارهای آزاد و متن‌باز است که وضعیت این اکوسیستم را در ایران و جهان بررسی می‌کند.

اولین شماره از ماهنامه تخصصی دانشجویار منتشر شد

ماهنامه تخصصی دانشجویار با موضوع کامپیوتر و فناوری اطلاعات به همت سایت دانشجویار و به مناسبت تولد دو سالگی آن انتشار یافت.

هشتمین شماره ماهنامه طراحی وب منتشر شد

ماهنامه طراحی وب یک مجله الکترونیکی و با هویت علمی و آموزشی می باشد که به صورت اینترنتی و در هر ماه منتشر میگردد .

شماره سه ماهنامه سلام دنیا منتشر شد

شماره آذرماه ماهنامه تخصصی نرم‌افزارهای آزاد/متن‌باز سلام دنیا منتشر شد. گزارش ویژه شماره سوم اختصاص به موضوع قلم (فونت) آزاد فارسی دارد. در این پرونده مصاحبه مفصلی با دامون خانجانزاده یکی از مطرح‌ترین طراحان قلم فارسی شده است.

هفتمین ماهنامه طراحی وب منتشر شد

شماره هفتم ماهنامه طراحی وب دهم آذر مصادف با روز برنامه‌نویس منتشر و به برنامه‌نویسان ایرانی تقدیم شد.

نسخه فارسی مجله کسب و کار هاروارد منتشر شد

اگر در زمینه مدیریت و کسب‌وکار فعال باشید یا به این زمینه‌ها علاقمند باشید، حتما تاکنون نام «مجله کسب‌وکار هاروارد» را شنیده‌اید. این مجله که توسط دانشکده کسب‌و‌کار هاروارد بصورت ماهنامه منتشر می‌شود، از معتبرترین و بروزترین منابع مقالات و تحقیقات اخیر در این زمینه‌ها می‌باشد.

ششمین شماره ماهنامه طراحی وب منتشر شد

ششمین شماره ماهنامه طراحی وب نیز مزین به نام " خواجه حافظ شیرازی " در تاریخ 1393/7/20 و در روز بزرگداشت این شاعر معاصر ، در اختیار عموم قرار گرفت .

داغ ترین ها

بادیو

رادیو بادیو قسمت ۰۹۸

  در این قسمت از بازی جدید کمپانی راک استار تا شروع معاملات بیت کوینی گلدمن‌ساکس ، تکنولوژی بلاک‌چین ماشین خودران صحبت می‌کنیم و خبرتازه‌ای...
رادیو بادیو قسمت ۰۹۷

رادیو بادیو قسمت ۰۹۷

رادیو بادیو قسمت ۰۹۶

رادیو بادیو قسمت ۰۹۶

رایزآپ آی هوم

جدیدترین ها

هشت هدیه هیجان‌انگیز برای بچه‌ها

داشتن یک تعطیلات هیجان‌انگیز که خستگی را عمیقا از تن و روح بیرون کند، حق همه است. هم بزرگترها و هم بچه‌ها حق دارند...