تصاویری که از Tesla Model 3 منتشر شده است همگی بدون پنل روبروی راننده است. با این اوصاف راننده احتمالا باید سرعت خودرو را هم از صفحه نمایش لمسی بزرگ و همه کاره تسلا ببیند!

Tesla Model 3 داشبورد روبروی راننده نخواهد داشت!
Tesla Model 3 داشبورد روبروی راننده نخواهد داشت!

یکی از طرفداران و علاقه مندان به Tesla در مکالمه کوتاهی که با Elon Musk داشته، در این مورد سوال کرده است. به اعتقاد او افرادی که از حالت Autopilot نمی خواهند استفاده کنند می بایست پنل روبروی راننده (داشبورد) را حداقل برای نمایش سرعت داشته باشند. به ظاهر Elon Musk اصلا زیر بار نرفته و بصورت عجیبی خیلی سر راست و بدون تعارف همه درخواست های آن فرد را رد می کند!

من مکالمه را در تصویر زیر مشاهده می کنید:

Tesla Model 3 داشبورد روبروی راننده نخواهد داشت!
Tesla Model 3 داشبورد روبروی راننده نخواهد داشت!

به هر حال تسلا دیگر اعتقادی به داشبورد و پنل روبروی راننده ندارد و مدل آخر خودرو خود را بصورت کاملا مینیمال و با کمترین حاشیه و اضافات طراحی کرده است. همه دستورات، اطلاعات و فرامین نیز از طریق صفحه نمایش لمسی بزرگی که بین راننده و شاگرد قرار دارد کنترل خواهند شد.

تسلا در مدل های  Model S و Model X علاوه بر صفحه نمایش مسی، داشبورد روبروی راننده را حفظ کرده بود. به همین دلیل شاید خریداران این خودرو انتظار داشتند که طبق عادت در مدل جدید نیز آنرا ببینند. ولی Elon Musk معتقد به نوآوری است و اصلا اعتقادی به عادت ها و گذشته ندارد.

همه منتظر معرفی این محصول هستیم تا شاهکار جدید این شرکت خودروسازی را در Tesla Model 3 نیز ببینیم. مدلی که انتظار می رود مشکلات قبلی ها را برطرف کرده و مثل قبل نوآوری های غیر قابل پیش ینی و دور از ذهن نیز داشته باشد.

بیشتر بدانید:   خودروی تسلا مدل ۳ کلید فیزیکی ندارد!

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید