آغاز تعویض رایگان سیم‌کارت‌های قدیمی مشترکان همراه اول در تهران و البرز

72

طرح تعویض رایگان سیم‌کارت‌های قدیمی مشترکان همراه اول در دو استان تهران و البرز آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از ایسنا، ناصر قدیری کاشانی – مدیر عامل شرکت خدمات اول – از اجرای طرح تعویض رایگان سیم‌کارت‌های قدیمی یک میلیون و ۸۰۰ هزار مشترک همراه اول خبر داد و گفت: این طرح در فاز نخست در استان تهران و البرز اجرایی می‌شود که به صورت آزمایشی آغاز شده است.

ناصر قدیری کاشانی با بیان اینکه سیم‌کارت مشترکان اپراتور اول در تهران و البرز که روی آن‌ها کلمه TCI درج شده است، در این طرح تعویض می‌شود، ادامه داد: این سیم‌کارت‌ها با سیم‌کارت‌های جدید MCI تعویض خواهند شد تا مشکلاتی از جمله سوختن بدون دلیل سیم‌کارت مشترکان کاهش یابد.

وی با تاکید بر اینکه شرکت خدمات اول در این طرح برای یک میلیون و ۸۰۰ هزار مشترک در تهران و البرز به تدریج پیام کوتاه ارسال کرده و مشترکان را برای اجرای این طرح مطلع می‌کند، گفت: طی چند روز آینده شرکت خدمات اول به عنوان مرکز تماس اپراتور همراه اول با مشترکان تماس گرفته و با دریافت آدرس، سیم کارت‌های جدید را به آدرس مشترکان ارسال می‌کند.

قدیری کاشانی با بیان اینکه این طرح به صورت آزمایشی در منطقه ۱۵ پستی تهران انجام شده است، گفت: هزینه تعویض سیم‌کارت‌های TCI با MCI رایگان بوده و مشترکان مبلغی بابت این سرویس نمی‌پردازند.

او گفت: پیش‌بینی می‌کنم ین طرح ظرف مدت ۴ ماه در تهران و البرز به اتمام برسد. توزیع قبوض همراه اول نیز از خدماتی است که شرکت خدمات اول برای همراه اول انجام می‌دهد.

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.