پیش فروش iPhone 6S کمتر از یک ماه دیگر شروع می شود!

طبق روال هر سال، با نزدیک شدن به زمان معرفی آی‌فون‏های جدید اپل iPhone 6S و iPhone 6S Plus  شایعات زیادی در این باره بر سر زبان‏ها می‏افتد. به‏ تازگی خبرهایی منتشر شده که از آغاز پیش‌فروش این گوشی‏ها از روز یازدهم سپتامبر حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از جی اس ام، با نزدیک شدن به زمان معرفی آی‌فون‏های جدید اپل، هرروز شاهد خبرهای بیشتری از این دیوایس‏های جدید هستیم. این شرکت هرسال در ماه سپتامبر رویداد بزرگ خود را برگزار می‏کند. این روزها شایعات زیادی در مورد نحوه خرید آی‌فون ۶s و ۶s Plus به گوش می‏رسد.

پیش فروش iPhone 6S کمتر از یک ماه دیگر شروع می شود!

iPhone 6S

دیروز نیز تصویر جدیدی افشا شده که به اپراتور فرانسوی فروش این گوشی‏ها مربوط می‏شود. این طور ادعا شده که اپراتور مذکور به کارمندان خود اعلام کرده است پیش‌فروش آی‌فون‏های جدید از یازدهم سپتامبر آغاز می‏شود.

روز یازدهم سپتامبر روز جمعه می‏شود که با روال گذشته اپل سازگار است، به همین دلیل صحت این خبر بسیار محتمل است. اگر اپل مراسم خود را نیز طبق روال گذشته پیش ببرد، احتمالا هشتم یا نهم سپتامبر شاهد رویداد معرفی این دستگاه‌ها خواهیم بود. از طرف دیگر در دسترس قرار گرفتن عمومی این گوشی، که بخشی از موج اول عرضه گوشی است، با توجه به برنامه‏های سال‏های گذشته اپل احتمالا از ۱۸ سپتامبر آغاز می‏شود و کاربران از این تاریخ می‏توانند اقدام به خرید آی‌فون‏های جدید کنند.

گفته می‏شود آی‌فون‏های جدید به دوربین ۱۲ مگاپیکسلی، تراشه جدید A9 و ۲ گیگابایت حافظه رم مجهزند و همچنین نمایشگر آنها از ویژگی Force Touch پشتیبانی می‏کند. درحقیقت اگر تغییرات این چنینی در آی‌فون جدید اپل دیده نشود، باید گفت که تفاوت چندانی با نسل قبلی خود ندارد.

۰