ال‌جی کاربرد و مزایای هوش مصنوعی را برای مشتریان منطقه خاورمیانه و آفریقا به نمایش خواهد گذاشت

0 382

تکنولوژی  ThinQ ال‌جی نشان دهنده راحتی و هماهنگی بیشتر لوازم خانگی با سبک زندگی این منطقه است

ال جی با تکنولوژی انقلابی ThinQ و هوش مصنوعی قدرتمند خود در نمایشگاه InnoFest 2019 حضور پیدا خواهد کرد.

در رویداد InnoFest امسال ال‌جی میزبان فروشندگان، همکاران و رسانه‌ها است تا بتوانند با فناوری‌های انقلابی ال‌جی آشنا شده و استراتژی‌های جدید کسب و کار را برای سال پیش رو یاد بگیرند. امسال ال‌جی تمرکز خود را روی فناوری هوشمند و راحت تر کردن زندگی با وسایل مجهز به هوش مصنوعی گذاشته است.

 ال‌جی کاربرد و مزایای هوش مصنوعی را برای مشتریان منطقه خاورمیانه و آفریقا به نمایش خواهد گذاشت
ال‌جی کاربرد و مزایای هوش مصنوعی را برای مشتریان منطقه خاورمیانه و آفریقا به نمایش خواهد گذاشت

در طول چند سال گذشته، ال جی تحقیق و طراحی خود را با حساسیت خاصی ادامه داده و محصولاتی را معرفی کرده که زندگی روزانه مصرف کنندگان را تغییر می دهند. مثلا برای آشپزخانه، یخچال و فریزر InstaView ال‌جی سبک زندگی را متحول میکند. از پیش بینی آب و هوا برای روز بعد تا کامل کردن لیست خرید، InstaView برای خدمت به تمام اعضا خانواده طراحی شده است. هنگامی که مطمئن نیستید چه چیزی را برای شام بپزید ، کافی است یک محصول را از یخچال و یک دستور غذا را با استفاده از رابط کاربری لمسی انتخاب کنید. فن آوری ThinQ همچنین می تواند با توجه به دستورالعمل های انتخاب شده با اجاق هوشمند ال‌جی ارتباط برقرار کرده و قبل از شروع آشپزی درجه حرارت را تنظیم کند.

ماشین لباسشویی TWINWash  ال‌جی به کاربران امکان می دهد با استفاده همزمان از دو مخزن شوینده جداگانه ، لباس خود را با سرعت بیشتری شست و شو دهند. با استفاده از نرم افزار Smart ThinQ ال‌جی، صاحبان خانه می توانند ماشین لباسشویی خود را از هر جایی کنترل کرده و به کار گیرند. همچنین آنها می توانند هنگام خرید میزان مواد شوینده را چک کرده و از میزان مواد شوینده موجود در خانه اطمینان حاصل کنند.

فناوری LG ThinQ یادگیری عمیقی را برای محصولات خانگی روزمره به ارمغان می آورد. لوازم خانگی با توانایی یادگیری عادت ها و سلیقه های کاربر در طول زمان، با نیازهای کاربر هماهنگ تر شده و آرامش بیشتری به ارمغان می‌آورد. LG ThinQ می‌تواند با برنامه فعالیت ورزشی کاربر هماهنگ شده و بعد از یک دوندگی صبحگاهی، با TWINWash ال جی ارتباط برقرار کرده تا برنامه شستشو را به حالت “لباس ورزشی” تنظیم کند.

همچنین در نمایشگاه InnoFest، دستگاه تصفیه هوا PuriCare ال جی به نمایش در خواهد آمد. با تکنولوژی Clean Booster، این محصول می تواند گرد و غبار را به میزان ۷۴٪ سریعتر تصفیه کند و هوای تمیز را تا فاصله ۷٫۵ متر دورتر پرتاب کند. هدف PuriCare این است که نه تنها حس پاکیزگی را برای کاربران به ارمغان آورد ، بلکه همچنین با جذب آلاینده ها و گرد و غبار محیطی سالم تر ایجاد کند. برنامه هوشمند ThinQ همچنین می تواند به کاربر بگوید وضعیت هوای خانه در هر لحظه چگونه بوده و چه زمانی نیاز به تصفیه هوا است.

لوازم خانگی مجهز به  ThinQ  با پلت فرم عیب یاب هوشمند عرضه خواهند شد. این به این معنی است که دستگاه ها قادر به اطلاع رسانی قبل از وقوع مشکل بوده و همچنین اطلاعات کلیدی را به نزدیک ترین مراکز خدمات برای رفع سریع تر مشکل ارسال می کنند.

همچنین بازدید کنندگان این نمایشگاه می‌توانند با تلویزیون رول شونده جدید ال‌جی به عنوان بخشی از برند محصولات ممتاز و پریمیوم ال‌جی یعنی LG SIGNATURE بیشتر آشنا شوند. تلویزیون LG SIGNATURE OLED TV R ترکیبی از فناوری OLED با نوآوری در مهندسی است و یک محصول منحصر به فرد را به نمایش می‌گذارد که به دلیل ماهیت انعطاف پذیری آن می تواند به صورت یکپارچه با هر محیطی به راحتی ترکیب شود. با دستیارهای دیجیتال یکپارچه، از جمله آمازون الکسا، کاربران می توانند تلویزیون های خود را کنترل و برنامه های مورد علاقه خود با استفاده از فرمان صوتی به راحتی انتخاب کنند. پردازشگر هوشمند آلفا (Alpha) 9 و الگوریتم یادگیری عمیق نسل دوم ال‌جی محتوا را برای به دست آوردن بهترین کیفیت تصویر و صدا بهینه می‌کند.

علاوه بر بازدید از محصولات، شرکت کنندگان همچنین فرصتی را برای دیدار با نمایندگان و مدیران ال جی را خواهند داشت تا سوالات خود را درباره آخرین تکنولوژی و برنامه های ال جی برای منطقه خاورمیانه و آفریقا را مطرح کنند. در نمایشگاه InnoFest 2019 ال‌جی قصد دارد هوش مصنوعی را برای مخاطبان بیشتری در دسترس قرار دهد، و پتانسیل آن برای ترکیب شدن در خانه های هوشمند در سراسر جهان را نشان دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.