آیا هواوی از اپل کپی برداری می کند؟

انتظار می رود هوآوی محصولات جدیدی را در نمایشگاه IFA 2015 معرفی کند ولی قبل از آن هوآوی در وبسایت چینی Weibo یک تصویر تبلیغاتی را مبنی بر استفاده از فناوری Incredible Touch در گوشی های آینده خود منتشر کرده است. این فناوری شبیه به فناوری فورس تاچ کار می کند.

آیا هواوی از اپل کپی برداری می کند؟

هواوی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام به نقل از شاتل لند، طبق شایعاتی که اخیرا منتشر شده است به احتمال زیاد اپل قصد دارد در گوشی های آینده خود از فناوری فورس تاچ استفاده کند. فورس تاچ تفاوت میان لمس عادی و لمس با فشار را تشخیص می دهد و منوها و میانبرهایی را برای فرد نمایش می دهد. حالا هوآوی هم قصد دارد در گوشی های خود از این فناوری به نوعی دیگر و با اسمی دیگر استفاده کند.

هنوز مشخص نیست که آیا تکنولوژی Incredible Touch هوآوی دقیقا همانند فورس تاچ است یا نه، اما معنی جمله چینی نوشته شده بر روی عکس این است، “آیا فشار دادن می تواند متفاوت باشد؟” و این نشان می دهد که گوشی های آینده این شرکت قادر خواهند بود میان لمس عادی و لمس با فشار تمایز قائل شوند.

هواوی

در حال حاضر شایعه شده است که این ویژگی به گوشی Mate S هوآوی خواهد آمد اما هوآوی هنوز اخباری را به صورت رسمی در این زمینه منتشر نکرده است و نمی توان به آن اعت��اد کرد.

۱+