ایران میزبان بزرگترین جشنواره و کنفرانس وب و موبایل در منطقه خاور میانه

نیمۀ پایانی سال ۹۳ شاهد یکی از بزرگترین رویدادهای اینترنتی کشور خواهد بود. ثبت نام هفتمین جشنواره وب ایران و سومین جشنواره نرم افزارهای موبایل ایران از تاریخ ۱۰ آبانماه ۱۳۹۳ لغایت ۳۰ آذرماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

ایران میزبان بزرگترین جشنواره و کنفرانس وب و موبایل در منطقه خاور میانه

جشنواره

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از آی تی ایران، رضا هاشمی دبیر جشنواره وب ایران و کنفرانس وب و موبایل ایران با خوشامدگویی به خبرنگاران حاضر در جلسه، تاریخچه‌ای را از جشنواره مرور کرد و با اشاره به استقبال چشمگیر از کنفرانس وب و موبایل ایران در سال گذشته گفت امسال نیز قصد داریم با دعوت از صاحب نظران داخلی و خارجی ارتباط موثری میان فعالان وب و موبایل ایران و جهان برقرار کنیم.

وی در ادامه بیان داشت: معرفی ایران به عنوان میزبان بزرگترین جشنواره و کنفرانس وب و موبایل منطقه خاور میانه در ایران از اهداف بلند مدت تیم برگزاری است.»

سپس میلاد احرام‌پوش، دبیر جشنواره موبایل ایران از افزایش ۲۰ درصدی شرکت‌کنندگان جشنواره موبایل امسال نسبت به دوره مشابه در سال گذشته خبر داد و از ملاک‌های داوری گفت. ملاک‌هایی که همزمان سه گروه افراد علاقمند،  توسعه‌دهندگان و هیئت داوران آن‌ها را بررسی کرده و نتیجه از دل آن مشخص خواهد شد.

حمیدرضا احمدی، مدیر کانون کارآفرینی از روند اداری و مدیریت کانون در این زمینه سخن گفت و با تاکید بر تغییر روش داوری با توجه به بازخوردهایی که در سال‌های گذشته به جشنواره رسیده‌است اعلام کرد بر اساس ملاک‌های تازه هرکدام از افرادی که مدیران وب‌سایت‌ها هستند نیز می‌توانند در داوری شرکت کنند و در کنار کارشناسان رای تاثیرگذار خود را اعلام کنند.

 برنده های این دو جشنواره در تاریخ ۲۶ و ۲۷ بهمن ماه ۱۳۹۳ در مراسم اختتامیه و همزمان با کنفرانس وب و موبایل ایران معرفی خواهند شد