اینترنت همراه اول نامحدود شد!

1,360

از این به بعد مشترکین همراه اول میتوانند از طرح اینترنت نامحدود شبانه این اپراتور استفاده کنند. این طرح که در ادامه طرح مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول (هدف رو بزن) به کاربران ارائه می‌شود امکان دسترسی به اینترنت شبانه را فراهم می‌کند.

اینترنت همراه اول نامحدود شد!

اینترنت همراه اول

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از شهر سخت افزار، همانطور که در جریان هستید کلیه‌ی مشترکین دائمی و اعتباری، و نیز مشترکین جدیدی که از مهرماه ۹۴ به همراه اول می پیوندند، می توانند با پرداخت مبلغ X تومان تا یک ماه (۳۰ روز) از مکالمه داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) به صورت نامحدود استفاده کنند. همچنین به منظور تکمیل سرویس های نامحدود ارائه شده، اینترنت شبانه نامحدود نیز با شرایط زیر دراختیار مشترکین دائمی و اعتباری قرار خواهد گرفت.

در این طرح بسته اینترنت نامحدود شبانه یک روزه بوده و از ساعت ۲ تا ۷ صبح با حجم نامحدود ارائه می‌گردد. قیمت این بسته برای هر مشترک منحصر به فرد تعیین می‌شود و برای فعالسازی آن، مشترک می بایست کد #۱۰۰۰* و سپس عدد ۲ را شماره گیری نماید و مبلغ هدف برای مشترکین اعتباری ثبت نام شده، از اعتبار ایشان کسر می گردد و برای مشترکین دائمی ثبت نام شده، در صورتحساب دوره منظور می‌گردد.

اینترنت همراه اول

البته باید به این موضوع هم اشاره کنیم که مشترکین همراه اول می توانند هر دو بسته نامحدود را به صورت همزمان فعال نمایند. بسته اینترنت نامحدود شبانه تنها یکبار در طول شبانه روز برای مشترک فعال خواهد شد و همچنین مشترکین می توانند بسته های نامحدود را به صورت همزمان با سایر بسته های اینترنت فعال نمایند. در صورتیکه مشترک همزمان بسته اینترنت با هدیه شبانه را فعال کرده باشد، اولویت با بسته ای خواهد بود که زمان کمتری تا پایان آن باقی مانده باشد و البته بسته های اینترنت نامحدود شبانه نیز مانند بسته مکالمه نامحدود، به صورت خودکار تمدید نخواهند شد.

همچنین می‌توانید برای مشاهده کلیه طرح های اینترنت همراه اول به این آدرس مراجعه کنید.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

۱+

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.