تلویزیون‌ های سامسونگ راهی به دنیای تلویزیون‌ های اینترنتی

169

در زمانی نه چندان دور، اولین چیزی که اسم تلویزیون به ذهن هر کسی می‌آورد، تماشای شبکه‌های آنتنی بود. پس از معرفی تلویزیون‌ های هوشمند، سامسونگ، استفاده از اینترنت را هم به کاربردهای جدید این دستگاه دوست داشتنی اضافه کرد.

شرکت سامسونگ با همکاری تلویزیون اینترنتی «آیو»، اولین تلویزیون اینترنتی کشور، امکان ویژه ای را برای خریداران تلویزیون خود در نظر گرفته‌ است.

 تلویزیون‌ های سامسونگ راهی به دنیای تلویزیون‌ های اینترنتی
تلویزیون‌ های سامسونگ راهی به دنیای تلویزیون‌ های اینترنتی

در جشنواره سامسونگ-آیو که از بهمن ماه ۱۳۹۵ شروع شده است، با خرید تلویزیون هوشمند‌، سامسونگ به همه خریداران یک اشتراک رایگان ۶ ماهه «آیو»، هدیه می‌دهد، در نتیجه این مشترکین می‌توانند بدون کم شدن حجم اینترنت خود از تماشای فیلم‌ها و سریال‌های مورد علاقه‌شان بر روی تلویزیون سامسونگ لذت ببرند.

اپلیکیشن آیو که به صورت پیش‌فرض و انحصاری روی تلویزیون‌ های هوشمند سامسونگ با سیستم عامل تایزن نصب شده است، اجازه دسترسی به برنامه‌های صدا و سیما با امکان ضبط برنامه‌ها و حتی بازپخش یک هفته‌ای برنامه‌های صدا و سیما را به کاربران می‌دهد.

علاوه بر این موضوع کاربران تلویزیون‌ های سامسونگ که اشتراک رایگان آیو دارند، با این سرویس می‌توانند در هر زمانی، با استفاده از خدمات ویدئو درخواستی آیو به هزاران فیلم و سریال شامل شبکه نمایش خانگی، سریال‌های خارجی، فیلم‌های روز دنیا، مستندها و کارتون‌های دوران کودکی و …. دسترسی پیدا کنند.

همچنین کاربران می توانند بدون هیچ هزینه‌ای از سرویس آیو اسپرت نیز استفاده و برنامه‌های ورزشی خود نظیر مسابقات فوتبال و تنیس را از طریق این تلویزیون اینترنتی دنبال کنند.

اما در این میان یک مسئله وجود دارد و آن مصرف شدن حجم اینترنت برای تماشای ویدئوهای آنلاین است.

سامسونگ و آیو با هوشمندی این مسئله را برای کاربران حل کرده اند، به این ترتیب که کاربران سرویس‌های اینترنتی آسیاتک و مشترکان همراه اول می‌توانند بدون نگرانی از تمام شدن حجم اینترنت، با استفاده از سرویس آیو روی تلویزیون‌های سامسونگ به تماشای صدها فیلم و سریال بنشینند که در آینده نزدیک دیگر سرویس دهندگان اینترنت نیز به این برنامه اضافه خواهند شد. پس فرصت را از دست ندهید.

 تلویزیون‌ های سامسونگ راهی به دنیای تلویزیون‌ های اینترنتی

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.