رادیو بادیو قسمت ۷۱


قسمت ۷۱ رادیو بادیو با یک اتفاق خیلی خوب همراه بود. سهیل نیکزاد از متخصصین حوزه مالی و موضوعات مالی غیرمتمرکز به تیم رادیو بادیو اضافه شدند و در همین برنامه اول، موضوعات بسیار جذابی را مطرح کردند.

در این قسمت مسعود زمانی مثل همیشه انتخاب های جالبی داشت. مسعود در این هفته از سرمایه گذاری جدید و عظیم شرکت علی بابا در حوزه های مختلف AI و IOT و … حرف میزنه.

مسعود در بخش دیگری از این پادکست از هدست ارزان قیمت و جدید فیس بوک صحبت می کنه که نشان دهنده اتفاقات جدی در حوزه AR و VR است.

رادیو بادیو قسمت ۷۱
رادیو بادیو قسمت ۷۱

مسعود در قسمت دیگری از دستکاری مغز برای یادگیری صحبت میکنه و قدرت علم در ایجاد ابزارهای خارجی برای تحریک مغز رو بهم میگه.

امین خلیقی، در مورد حداحافظی رسمی مایکروسافت از ویندوزفون و بیانیه هایی که این مورد داده شده صحبت میکنه و گریزی به دلایل این اتفاق عجیب خواهد زد.

محمودرضا فرهادی هم در مورد ۱۰ شرکت برتر لیست INC5000 حرف خواهد زد. شرکت هایی که در سال ۲۰۱۶ بیشترین درآمد را داشته اند. نگاهی به این لیست یادآور این خواهد بود که حوزه های غیر IT هنوز در لیست برترین حوزه های تجاری است

سهیل نیکزاد اطلاعات جالبی از کوین های موجود در بازار و تفاوت ها و برنامه های آینده این حوزه صحبت می کنه. از بیت کوین صحبت خواهد کرد و اتفاقاتی که در آینده پرداخت ها و تعاملات مالی، که شنیدنش رو بهتون حتما پیشنهاد می کنیم.

همراهان رادیو بادیو قسمت ۰۷۱

  • مسعود زمانی
  • محمودرضا فرهادی
  • سهیل نیکزاد
  • امین خلیقی

بیشتر بدانید:   رادیو بادیو؛ زندگی به سرعت فناوری، خدمت جدیدی از تیم برسام


کانال تلگرام برسام و رادیوبادیو رو فراموش نکنید. هشتگ‌های ما را هم حتما دنبال کنید. موضوعاتی که دوست دارید در موردشون بیشتر بدونید رو به ما بگید.

راستی میتونید از طریق استیچر رادیو ها رو توی iOS و Android بشنوید.

میتونید با توییتر در ارتباط با ما باشید اینجوری می‌تونیم ویژه‌برنامه‌های بهتری براتون تدارک ببینیم، با برسام و رادیوبادیو همراه باشید.

برای مشاهده آرشیو کامل پادکست های هفتگی رادیو بادیو به این لینک مراجعه کنید