غیر فعال شدن برخی از نسخه های خریداری شده بازی Far Cry 4!

92

خبری جدیدا در فضای مجازی منتشر شده مبنی بر اینکه کپی های بازی Far Cry 4 که از طریق نمایندگان فروش طرف سومی (third-party) همچون G2Play و G2A به کاربران فروخته شده اند، در حال غیر فعال شدن توسط یوبی سافت می باشند.

غیر فعال شدن برخی از نسخه های خریداری شده بازی Far Cry 4!

 Far Cry 4

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از سخت افزار، نماینده فروشی همچون G2Play یکی از فروشندگان بزرگ کدهای مجاز فعال سازی بازی ها محسوب می شود. البته هنوز منبع موثقی این خبر را تائید نکرده و فقط تعدادی از کاربران در انجمن های بازی به این موضوع اشاره کرده اند که خیلی دقیق نمی توان معتبر بودن یا شایعه بودن آنرا مشخص کرد. این شایعه در این مرحله قرار دارد که گفته می شود این کدهای فعال سازی فروخته شده به کاربران، از طرف این نمایندگان فروش دزدیده شده و به همین دلیل از طرف یوبی سافت مسدود شده اند.

این دو نماینده فروش که در هنگ کنگ مستقر می باشند از طریق اسکن کدها از روی جعبه های اصلی، آنها را بسیار پایینتر از قیمت رسمی و به صورت اینترنتی دراختیار کاربرانی از سراسر دنیا قرار می دهند و از این بابت شهرت بسیار زیادی در بین علاقه مندان به بازی دارند. یکی از افرادیکه کد فعال سازی بازی Far Cry 4 را از این فروشندگان تهیه کرده و در حال حاضر یوبی سافت آنرا غیر فعال نموده در انجمن پشتیبانی محصولات یوبی سافت و از طریق کامنتی اعلام کرده ” این یک روش ظالمانه و در عین حال مضحک در انجام کسب و کار است. شما فکر نمی کنید که خیلی از کاربران مثل من که در مجارستان زندگی می کنم به دلیل عدم دسترسی به فروشندگان محلی اصلی، اقدام به خرید بازی از این نمایندگان فروش می کنند و شما به خاطر مبالغ کمتر پرداخت شده این کار را انجام می دهید؟! با این نوع استراتژی شما مطمئنا در آینده دچار سرخوردگی خواهید شد.”

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.