لیگ بازی‌های دیجیتال سامسونگ برگزار می‌شود

0 1,352

شرکت سامسونگ به منظور تعامل بیشتر کاربران با محصولات جدید خود و خلق لحظات پرشور و هیجان‌انگیز لیگ بازی‌های دیجیتال را برگزار می‌کند. در این سری مسابقات شرکت‌کنندگان ضمن داشتن لحظاتی شاد و پرهیجان، برخی از قابلیت‌های برتر و کیفیت متمایز محصولات جدید سامسونگ را نیز از نزدیک تجربه خواهند کرد.

اولین دوره لیگ‌ بازی‌های دیجیتال سامسونگ به زودی با حضور نفرات برگزیده در مرکز تجربه سامسونگ برگزار می‌شود. در این لیگ که دوره‌های آینده آن هم به زودی برگزار می‌شود، شرکت‌کنندگان، بازی‌های دیجیتالی جذابی همچون گرفتن پنالتی، نگه‌داشتن توپ با سر، اتومبیل‌رانی و فوتبال را انجام می‌دهند.

"<yoastmark

علاقه‌مندان برای حضور در این لیگ می‌توانند به دو شکل آنلاین و آفلاین فرصت شرکت در لیگ بازی‌های دیجیتال را پیدا کنند.

در شکل آنلاین علاقه‌مندان با مراجعه به صفحه اختصاصی لیگ بازی‌های دیجیتال در سایت سامسونگ به نشانی samsung.ir/biabazi ثبت‌نام خود را انجام می‌دهند. در این صفحه بازی هیجان‌انگیز گرفتن پنالتی طراحی شده و هر شخص با گرفتن یکی از ۱۰ پنالتی و ثبت اطلاعات، نام خود را وارد فهرست قرعه‌کشی لیگ بازی‌های دیجیتال سامسونگ می‌کند.

همچنین برای افرادی که به مرکز تجربه  SAMSUNG در مجتمع تجاری کورش مراجعه می‌کنند این فرصت فراهم شده تا با انجام یک بازی‌ ویژه شانس حضور در لیگ را داشته باشند. در این غرفه بازی دیجیتالی نگه داشتن توپ بالای سر که به کمک تلویزیون ۸۲ اینچ QLED SAMSUNG انجام می‌شود طراحی شده است. برای اینکه در این بازی برنده شوید و بتوانید نام خود را وارد قرعه‌کشی حضور در لیگ بازی‌های دیجیتال کنید، می‌بایست بیشتر از ۱۵ ثانیه توپ را بالای سر خود نگه دارید.

مراحل ثبت‌نام در این مسابقه‌ها از هفته پیش شروع شده و در نهایت ۲۴ نفر به عنوان شرکت‌کننده اولین دوره لیگ بازی‌های دیجیتال SAMSUNG انتخاب می‌شوند. این افراد در مرکز تجربه SAMSUNG با انجام دو بازی فوتبال و اتومبیل‌رانی مهارت‌های خود را برای کسب رتبه اول و بردن جوایز تعیین شده محک می‌زنند.

نفر اول این لیگ گوشی پرچمدار گلکسی S10  SAMSUNG را دریافت می‌کند. همچنین به دو نفر از شرکت‌کننده‌ها به قید قرعه دو دستگاه ساندبار اهدا می‌شود.

لیگ بازی‌های دیجیتال SAMSUNG با برگزاری دوره‌های دوم و سوم آن در آینده‌ای نزدیک پیگیری می‌شود.

با دنبال کردن هشتگ #بیابازی در شبکه اجتماعی اینستاگرام و مراجعه به  حساب کاربری شرکت SAMSUNG در این شبکه به آدرس samsungir می‌توانید از آخرین رویداد‌ها و اخبار مربوط به لیگ بازی‌های دیجیتال SAMSUNG باخبر شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.