نخستین مدرسه آموزش بازی‌های رایانه‌ای تاسیس می‌شود

22

 بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده نخستین مدرسه جهان برای آموزش ساخت و راه‌اندازی بازی‌های رایانه‌ای سال ۲۰۱۶ نخستین دانش‌آموزان خود را جذب می‌کند.

نخستین مدرسه آموزش بازی‌های رایانه‌ای تاسیس می‌شود

  بازی‌های رایانه‌ای

“یان لیوینگ‌استون”(Ian Livingstone) از سرشناس‌ترین بریتانیایی‌های فعال در حوزه بازی‌های رایانه‌ای اعلام کرد تمام مراحل قانونی را پشت‌سر گذاشته است تا نخستین مدرسه جهان برای آموزش فرآیند ساخت و تکمیل بازی‌ها را تاسیس کند.

 بازی‌های رایانه‌ای
به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از رایورز،  او به این نتیجه رسیده است که به‌جای ساخت بازی‌های رایانه‌ای و انجام ده‌ها آموزش متوالی روی آن‌ برای شناسایی اختلالات موجود، کارشناسان و متخصصانی تربیت می‌کند که به خوبی می‌دانند چگونه یک بازی رایانه‌ای پیشرفته را بدون هرگونه مشکل تولید کنند.

لیوینگ‌استون در این خصوص گفت: «من در مورد آینده کودکانی که در عصر اینترنت متولد می‌شوند بسیار امیدوارم. من فکر می‌کنم که آنها در آینده به‌روش‌های متفاوت آموزش می‌بینند.»

بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده نخستین مدرسه جهان برای آموزش ساخت و راه‌اندازی بازی‌های رایانه‌ای سال ۲۰۱۶ نخستین دانش‌آموزان خود را جذب می‌کند و قرار است در منطقه هامراِسمیت در غرب لندن فعالیت خود را آغاز کند.

لازم به ذکر است که وزارت آموزش و پرورش لندن هفته جاری مجوز تاسیس این مدرسه را ارائه کرد و بسیاری از شرکت‌های بزرگ جهان نیز از پیشنهاد هامراِسمیت پشتیبانی کردند.

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.