کسپرسکی در رده برترین نرم افزارهای امنیتی دنیا

162

وب سایت معتبر AV-Comparative.org یکی از فعال ترین وب سایت های دنیا در زمینه تست نرم افزارهای امنیتی، هر ماهه تمامی محصولات ارائه شده توسط برندهای فعال در این زمینه را مورد تست و بررسی قرار داده و امتیازات مختلفی را بر اساس کارایی به آنها اختصاص می دهد.

کسپرسکی در رده برترین نرم افزارهای امنیتی دنیا

نرم افزار امنیتی کسپرسکی همواره از جمله برترین محصولات این وب سایت به شمار می رود و در تمامی تست ها بالاترین امتیازات را در زمینه های گوناگون به خود اختصاص می دهد. در آخرین بررسی این وب سایت که به ماه مارچ مربوط می شود نیز کسپرسکی در بخش File Detection Test موفق به کسب نشان Advanced+ گردیده است.

کسپرسکی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، این انتخاب به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از آنها به روز بودن نرم افزار کسپرسکی می باشد. به این ترتیب که بانک اطلاعاتی این نرم افزار هر یک ساعت یک بار به صورت خودکار آپدیت می شود و با هر بار آپدیت تعداد ۱۵ هزار ویروس جدید به این بانک اطلاعاتی اضافه می گردد.

به این ترتیب احتمال حمله جدیدترین ویروس ها و بدافزارها به سیستم و داده های شما به حداقل می رسد. همچنین این قابلیت در کسپرسکی وجود دارد که اگر ویروسی توسط این نرم افزار شناسایی نشد، کاربر می تواند آن را به سرور مرکزی شرکت گزارش دهد تا آن ویروس نیز به بانک اطلاعاتی کسپرسکی اضافه گردد. البته این امکانات تنها در اختیار آن دسته از مشتریانی قرار می گیرد که این نرم افزار را خریداری کرده و از گواهی رسمی آن استفاده نمایند.

آواژنگ به عنوان نماینده رسمی شرکت کسپرسکی در ایران، قادر به ارائه مستقیم تمامی این خدمات به ویژه برای ارگان ها، ادارات و شرکت ها می باشد که تعداد بالایی از کاربران را تحت پوشش گرفته و پشتیبانی می کنند.

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.