تلویزیون های OLED خمیده ی ال جی با گواهینامه ی THXپایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام

ال جی که نخستین بار در جریان نمایشگاه CES 2013 از تلویزیون های ۳D OLED با صفحه نمایش انحنا دار رونمایی کرد اکنون این تلویزیون های جدید را برای فروش عرضه می کند.

LG curved OLED TVقیمت مدل ۵۵ اینچ این تلویزیون ها ۱۵ هزار دلار می باشد که کاربران می توانند از فروشگاه بست بای ان را تهیه کنند. اما خبر خوش برای علاقه مندان ال جی گرفتن تاییدیه موسسه آزمایشگاهی THX پس از گذراندن بیش از ۶۰۰ تست مختلف در زمینه کیفیت تصویر، می باشد.

 به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، تلویزیون  LG 55EA9800 که در حال حاضر برای کاربران آمریکایی قابل تهیه است نخستین تلویزیون خمیده ی جهان محسوب شده و علاوه بر آن دومین تلویزیون OLED می باشد که توانسته است استاندارد THX را کسب کند.

LG curved OLED TVیکی از مسئولین ارشد این موسسه آزمایشگاهی می گوید: ما از عملکرد و پتانسیل تلویزیون های OLED بسیار هیجان زده ایم و خوشحالیم که این تکنولوژی را با محصول بسیار عالی ال جی به کاربران معرفی کنیم.

این تلویزیون از تکنولوژی WRGB OLED استفاده می کند که تصاویری بسیار با کیفیت و شفاف را به نمایش می گذارد.

Havis Kwon مدیرعامل و رئیس بخش سرگرمی های خانگی ال جی می گوید: نسل جدید تکنولوژی صفحه نمایش ها و همچنین طراحی بسیار باریک و انحنا دار تلویزیون های جدید ال جی عصر جدیدی از سرگرمی های تصویری را به خانه های شما خواهد آورد.

اما از سوی دیگر سامسونگ، دیگر کمپانی کره ای که رقیب ال جی نیز محسوب می شود بزودی تلویزیون ۵۵ اینچی خود مجهز به صفحه نمایش خمیده ی OLED را در آمریکا معرفی خواهد کرد.

OLED TVاین تلویزیون نیز همانند ال جی از مدت های پیش در کشور کره عرضه شده است و قیمتی معادل ۱۳ هزار دلار دارد که پیش بینی می شود در هنگام عرضه در آمریکا قیمتی مشابه تلویزیون ال جی داشته باشد.

OLED TV 3

این تلویزیون با نام KN55S9 از طریق فروشگاه های مختلف عرضه خواهد شد.