Galaxy S6 و مشکل باتری باد کرده در همان بدو خرید!

چه چیزی وحشت آورتر از آن است که گوشی‌ای را که تازه خریده‌اید از جعبه بیرون بیاورید و ببینید روی آن خش افتاده یا سیم آن قطع شده و یا یکی از قطعات آن کم است؟! من به شما می‌گویم: اینکه گوشی را از جعبه بیرون بیاورید و ببینید که باتری آن قبل از استفاده در دستگاه باد کرده است!

Galaxy S6 و مشکل باتری باد کرده در همان بدو خرید!

galaxy-s6به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از فارنت، یکی از خریداران سامسونگ Galaxy S6 مدعی است که هنگامی که بسته‌بندی گوشی تازه از راه رسیده‌اش را باز کرده، متوجه شده که باتری آن یک جورهایی طی فرایند جابجایی باد کرده است. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، پشت گوشی بخاطر فشار ناشی از باد کردن باتری متورم شده است.

جای تعجب ندارد که سامسونگ پس از اطلاع از این مساله گوشی را باز پس گرفته و یک دستگاه جدید به خریدار عرضه کرده است. مساله اینجاست که باتری در حین حمل و انتقال نزدیک به انفجار بوده است! چه تضمینی وجود دارد که به هنگام استفاده‌ی کاربران از گوشی اتفاق نیافتد!

تصور آن واقعا ترسناک است. البته ما اطمینان ۱۰۰ درصد از صحت داستان تعریف شده از جانب این کاربر را نداریم و حتی مطمن نیستیم که گوشی فابریک بوده باشد اما پیش از اینها نیز از انفجار گوشی و آتش سوزی شنیده‌ایم، گرچه دلیل آنها استفاده از باتری‌های شرکت‌های ثالث بوده است.