STRIX ARION، محفظه درایو SSD ایسوس

0 304

بزرگترین تولید سخت افزار در جهان، در کامپیوتکس امسال محصولی جدید در دنیای ذخیره سازهای پرسرعت معرفی کرد. اکنون این محصول آماده به عرضه جهانی شده است. STRIX Arion، محفظه درایو SSD ایسوس یا مبدل درایوهای پرسرعت M.2 با پشتیبانی از NVM Express است.

"STRIX

STRIX Arion با پشتیبانی از درایوهای جامد (SSD) سازگار با M.2 NVM Express® (NVMe) در برگیرنده درایوهایی با ابعاد ۲۲۳۰،۲۲۴۲،۲۲۶۰ و ۲۲۸۰ می باشد. این مبدل با استفاده از رابط USB-C™ ۳٫۲ Gen 2 قادر است داده ها را با سرعتی حدود ۱۰ گیگابیت به طور بی وقفه منتقل سازد.

"STRIX

ظاهری لوکس و استفاده آسان

ایسوس برای دسترسی سریع و بدون نیاز به پیچ گوشتی طراحی خاصی را برای STRIX Arion در نظر گرفته است. پوشش این محفظه درایو SSD ایسوس با ابزاری سوزن مانند به سادگی باز شده و درایو M.2 توسط یک پیچ با ابعاد مناسب و حاشیه دار در جای خود ثابت شده است.

"STRIX

بدنه STRIX Arion نیز با پوشش آلومینیومی طراحی شده تا حرارت تولید شده توسط تراشه ها و کنترلر درایو M.2 به سرعت دفع گردیده و منجر به کاهش کارایی آن نگردد. به منظور زیبایی ظاهری نیز ایسوس از نورپردازی اختصاصی خود که با نام Aura Sync شناخته می شود در این محفظهSSD  استفاده کرده است.

ابعاد کوچک، و لوازم اضافه

ROG STRIX Arion با وزن حدود ۹۸ گرم و ابعاد ۱۲۴x47x10 جایگزینی مناسب برای هارد های اکسترنال است. با این تفاوت که کاربر امکان استفاده از انواع درایوهای M.2 را با توجه به بودجه خود میتواند تنظیم کند. یک محفظه درایو SSD ایسوس جداگانه نیز به منظور جلوگیری از ضربه درون بسته بندی قرار دارد. همچنین یک قلاب نگه دارنده نیز به منظور حمل و نقل و آویز در جاهای مختلف همراه محصول عرضه می شود. به منظور سازگاری کامل با همه قطعات و ورودی/خروجی های متداول، ایسوس دو کابل USB-C به USB –Cو USB-A نیز وجود دارد.

"STRIX

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.